Sports un mūzika

Citi cilvēki padara sportošanu par patiešām patīkamu nodarbi, liekot tam izskatīties jautri un viegli. Kad Jūs redzat cilvēkus televīzijā, viņi vienmēr ir smaidīgi un izskatās, ka viņi vienkārši jautri dejo pie mūzikas. Tomēr patiesība ir tāda, ka Jūs varat ne vienmēr baudīt sportošanu, neatkarīgi no tā, cik daudz Jums tā patiktu. Dažreiz jebkas, kas saistīts ar sportošanu un tauku sadedzināšanu nepavisam neizklausās patīkami un jautri. Bet ticiet vai ne, dažreiz viss, kas Jums jādara, ir jāmaina mūzikas stils, ko Jūs klausāties un Jūs uzreiz jutīsieties daudz labāk un enerģiskāk un varēsiet bez piepūles nodoties treniņam.

Daudziem cilvēkiem ir savs top 40 ar mūziku sportošanai. Šis skaitlis ir tik liels tādēļ, ka klausoties vienas un tās pašas dziesmas, tās ātri var apnikt. Nav svarīgi, cik laba dziesma ir, ja Jūs to klausīsieties pietiekami daudzas reizes, tā drīz vien Jums apniks. Bet, ja Jums ir daudz dziesmu, ko klausīties, tās tik drīz Jums neapniks.

Galvenais ir izveidot savu top 40 ar dziesmām, kas ir uzmundrinošas un ar vienādu ritmu un ātrumu. Tādējādi Jums būs daudz veiklāk pārslēgties starp dziesmām, veicot vienus un tos pašus vingrinājumus. Jūs pat varētu padarīt to nedaudz interesantāku, uzliekot lai dziesmas sajaucas un Jūs nezināsiet, kura dziesma skanēs nākamā, kas būs interesantāk.

Ir daudz labu dziesmu, ko Jūs varat izmantot kā treniņu mūziku, bet ir diezgan daudz vecāku dziesmu, kas vēl joprojām ir ļoti labas sportošanai.  Jūs pat varētu izmantot dziesmas no filmām, ja tās var sniegt Jums nepieciešamo motivāciju. Galvenais ir atcerēties, ka dziesmām ir jābūt vienādā ritmā, lai Jums būtu vieglāk uzturēt ritmu sportojot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *