Vai ņemt kredītu ballītēm?

Katrs no mums vēlas atpūsties un izklaidēties. Mēs vēlamies aizmirst ikdienas satraukumus un pavadīt jautru un patīkamu laiku ar draugiem, iepazīt citus cilvēkus un tamlīdzīgi. Protams, ja vēlamies aiziet uz klubu, mums ir jārēķinās ar izdevumiem, mēs taču vēlēsimies iedzert kādu kokteili un tamlīdzīgi. Tas pats attiecas uz ballītēm, tā vai citādi, bet nauda ir nepieciešama, lai varētu pavadīt laiku šādā veidā.

Tajā brīdī kad ir nepieciešama kāda, ne pārāk liela, naudas summa, mēs sākam domāt par ātrajiem kredītiem. Šie kredīti ir kļuvuši ļoti populāri un daudzi cilvēki tos izmanto visdažādākajām vajadzībām, arī izklaidei klubos. Lai arī varam izmantot šos kredītus kur vēlamies un kamēr aizdevēji tos izsniedz, mēs varam darīt ko vēlamies, jāsaka ka klubu un ballīšu apmeklēšana noteikti nav tas iemesls, kura dēļ būtu jāņem ātrais kredīts.

Galvenais iemesls kāpēc ņemt ātro kredītu šādām vajadzībām ir tas, ka mēs viegli varam aizņemties bez apdomāšanās, mēs varam aizņemties nepadomājot par savām iespējām šo kredītu atmaksāt. Īpaši tas attiecas uz jauniešiem kuri var aizņemties šos kredītus, bet pašiem nav pietiekoši stabili ienākumi un pati dzīve, lai varētu korekti nokārtot šīs saistības. Tieši šī iemesla dēļ, ātro kredītu aizdevēji ir vienojušies par minimālā vecuma noteikšanu kā 20 gadus.

Ātrie kredīti, pēc savas būtības, ir paredzēti neparedzētiem izdevumiem, lai arī mēs varētu teikt ka ballīte arī nebija paredzēta un tāpēc varam aizņemties, tas gluži neattiecas uz šo lietu. Steidzīgs zobārsta apmeklējums, pārtikas iegāde pirms algas, steidzīga rēķinu apmaksa, šie un līdzīgi iemesli ir pamatoti ātrā kredīta ņemšanai. To uzsver gan aizdevēji gan daudzi citi, jo neviens nav ieinteresēts, lai jaunieši radītu sev parādsaistības un sabojātu savu kredītu vēsturi jau jaunībā.

Protams, neviens nevar aizliegt šo kredītu ņemt šādām vajadzībām, ja aizdevējs jums kredītu izsniedz, tad varat tam pieteikties un to ņemt, taču ir jāpadomā, ka šis kredīts var radīt lielas problēmas. Jums sev ir jāpajautā vai viena izklaides nakts ir vērta potenciālu parādu dēļ. Ne vienmēr spējam domāt objektīvi un tas, ka varam šos kredītus paņemt pat 15 minūšu laikā un bez maksas par kredītu izmantošanu – nepalīdz. Taču mums ir jāspēj domāt un pieņemt pareizus lēmumus. Mums ir jāspēj pārdomāt gan tas ko vēlamies gan iespējamās sekas ko mūsu lēmumi var radīt. Neviens nevar mums aizliegt aizņemties, mums pašiem ir jāsaprot ka ballīte nav tas pats svarīgākais un tas nav labākais iemesls, lai aizņemtos kredītu. Mums pašiem tas ir jāsaprot un ir jāspēj arī rīkoties situācijās kad mūs aicina uz klubu, mums ir jāspēj iet bez kredīta vai jāspēj atteikties.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *