Atruna

Mūsu Ievāktā Informācija

Vispārīgi runājot, Jūs kontrolējat informācijas veidu un apjomu, kuru Jūs mums sniedzat mūsu tīmekļa vietnes izmantošanas laikā.

Kā Apmeklētājs Jūsu varat apskatīt mūsu tīmekļa vietnes saturu, lai uzzinātu vairāk par tajā sniegtajiem pakalpojumiem. Kā Apmeklētājam Jums nav mums jāsniedz jebkāda Personu identificējoša informācija.

Automātiskā informācija

Mēs automātiski saņemam informāciju no Jūsu tīmekļa pārlūka vai mobilās ierīces. Šādā informācijā ietilpst tīmekļa vietnes nosaukums, no kuras Jūs piekļuvāt mūsu tīmekļa vietnei, ja tāda bija, kā arī tīmekļa vietnes nosaukums, uz kuru devāties, atstājot mūsu tīmekļa vietni. Šajā informācijā ietilpst Jūsu starpniekservera IP adrese, kuru izmantojat piekļuvei internetam, jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja nosaukums, tīmekļa pārlūka tips, mobilās ierīces tips un kompjūterā uzstādītās operētājsistēmas nosaukums. Visa šī informācija tiek izmantota, lai analizētu tendences mūsu tīmekļa vietnes starpā ar mērķi to uzlabot.

Mēs varam sniegt jūsu Personu Identificējošo Informāciju saistītiem Uzņēmumiem, no kuriem saņemam ar mūsu tīmekļa vietni saistītus pakalpojumus (t.i. maksājumu apstrādes uzņēmumi, tīmekļa vietņu hostēšanas uzņēmumi u.c.); šādi saistītie uzņēmumi saņems tikai informāciju, kas nepieciešama attiecīgo pakalpojumu sniegšanai un šādi uzņēmumi būs parakstījuši konfidencialitātes vienošanās, ar kurām tiks ierobežota Jūsu informācijas lietošana, kas nonākusi šādu uzņēmumu rīcībā.

Darknexus arīdzan ievāc tādu potenciāli personu identificējošo informāciju kā tīmekļa protokola (IP adreses). Mēs neizmantojam šādu informāciju, lai identificētu savus apmeklētājus un apņemamies neizpaust un neizmantot šādu informāciju, kā vien veidos un apstākļos, kādi aprakstīti.

Lai turpinātu izklaides, Jums jāpiekrīt šādiem nosacījumiem!